Sektörde 75. yıllık tecübesi ile bir aile şirketi olan Keyvan İnşaat, çalışmalarına 3. kuşak ile devam ediyor.
KEYVAN İNŞAAT  75 YILLIK TECRUBE

Keyvan İnşaat 1950’li yıllardan öncesine dayanan iş tecrübesini, 1994 yılında Keyvan İnşaat San. ve Tic. A. Ş. çatısı altında daha kaliteli ve görkemli projelere imza atabilmek için toplamıştır.


Aynı zamanda TİMSE (Türkiye İnşaat Müteahhitleri İşveren Sendikası) üyesi olan firmamızın teknik kadrosunun çatısını, her biri mesleklerinde deneyimli, uzmanlaşmış mimar, mühendis ve teknikerler oluşturmaktadır. İşlerin yapımında çağdaş yönetim anlayışı, teknik kadronun bilimsel yöntemlerle çalışması ve yeterli makine parkı, işlerin zamanında, ekonomik ve güvenli biçimde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Sektöründe hızla büyümekte olan firmamız, gerek alt yapısı gerekse yaptığı işler açısından güvenilir ve tercih edilir bir isim olmuştur.

Firmamız, ana faaliyet konusu olan alt yapı-çevre düzenleme, bina yapım-onarım işlerinde kuruluşundan bu yana kamu ve özel sektörde birçok projeyi istenilen teknik ve estetik koşullara uygun olarak, eksiksiz ve süresinde tamamlayıp teslim etmiştir.

 

Tüm projelerimizde sağlamlık, güvenlik ve estetikten ödün verilmemiştir.

 

Yapım aşamasında kullandığımız malzemeler TSE ve İSO onaylı, piyasada en çok tercih edilen ve kalitesi belgelenmiş ürünlerden oluşmaktadır.

Bu anlayış ve özgüven içinde faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, büyüyen ve güçlenen yapısını Türkiye’nin geleceğine duyduğu güvenle birleştirerek inşaat sektöründe yerini almıştır.